لوازم تولد, وسایل آتش بازی

وسایل آتش بازی ایمن

نمایندگی فروش وسایل آتش بازی

نوبتی هم که باشد، نوبت شور و هیجان و آتش بازی است و آشنایی با وسایل آتش بازی ایمن از اهمیت زیادی برخوردار است . آتش بازی جز بهترین و هیجان انگیز ترین قسمت یک مهمانی می باشد . چون هم به مهمانی ما نشاط می دهد و هم آن را بسیار زیباتر میکند .و جشن ما پر از رنگ و نور و آتش می شود.

قبل از اینکه به شما بهترین مکان را برای تهیه لوازم آتش بازی معرفی کنم. مایل هستم، کمی درباره آتش بازی و انواع آن صحبت کنیم . اینکه چه وسایلی می تواند یک وسایل آتش بازی ایمن باشد و چه وسایلی می تواند خطر ساز و خطرناک باشد.

آتش بازی یک کار تفریحی از که در سرتاسر جهان در بسیاری از مراسم ها از جمله جشن های خانوادگی از آن استفاده می‌کنند.

ابتدا چینی ها باروت را کشف کردندو کم‌کم سراغ لوازم آتش بازی رفتند که به اصطلاح خود ارواح شیطانی را از زندگی خود دور کند.و شادی را مهمان زندگی خود و عزیزانشان کنند.

انواع وسایل آتش بازی ایمن

بطور کلی انواع وسایل آتش بازی ایمن به دو دسته تقسیم میشوند :وسایل آتش بازی زمینی و وسایل آتش بازی هوایی .

وسایل آتش بازی زمینی : این نوع وسایل آتش بازی روی زمین و یا در دست قرار میگیرد .و ارتفاع پرتاب آتش و جرقه ی آن کم است و با ایجاد رنگ ، نور ، آتش و جرقه ی هارمونی بسیار جذابی ایجاد میکند.

و وسایل آتش بازی هوایی : این نوع از لوازم آتش بازی تنها باید روی زمین گذاشته شود و در فضای آزاد استفاده گردد . ارتفاع این پرتاب آتش و جرقه ی این محصولات متفاوت است و گاهی تا بیشتر از 20 متر هم میرسد .

عمده فروشی وسایل آتش بازی زمینی

وسایل آتیش بازی زمینی

وسایل آتش بازی زمینی : این نوع وسایل آتش بازی روی زمین و یا در دست قرار میگیرد . ارتفاع پرتاب آتش و جرقه ی آن کم است و با ایجاد رنگ ، نور ، آتش و جرقه ی هارمونی بسیار جذابی ایجاد میکند.

خود محصولات آتش بازی زمینی به دو دسته تقسیم میشود :

  1. آتش بازی سرد 
  2. و آتش بازی گرم

لوازم آتش بازی سرد بی خطر و بی بو است و می‌تواند.در محیط های بسته و حتی وقتی که کودکان نیز حضور دارند از آن استفاده کنیم.

لوازم آتش بازی گرم مناسب فضای خارجی است و چون در این آتش بازی با فیتیله و گوگرد سر و کار داریم. که گرمای زیادی تولید می‌کند و اگر در محیط بسته باشد خطرناک است و خسارت ایجاد می‌کند و باید با احتیاط استفاده شود.

عمده فروشی وسایل آتش بازی هوایی

وسایل آتیش بازی هوایی

لوازم آتش بازی هوایی : این نوع از لوازم آتش بازی تنها باید روی زمین گذاشته شود و در فضای آزاد استفاده گردد . ارتفاع این پرتاب آتش و جرقه ی این محصولات متفاوت است و گاهی تا بیشتر از 20 متر هم میرسد .

البته بستگی به میزان بودجه و سلیقه ما دارد که از کدام نوع استفاده کنیم . بنده مایل هستم، در اینجا یکی از بهترین و بزرگترین کارخانه های تولید لوازم تم تولد لوازم آتش بازی هم در زمره کارهایشان است را به شما معرفی کنم.

کارخانه بزرگ تم تولد نامبروان یک برند منحصر به فرد در زمینه تولید انواع تم تولد می باشد . همچنین لوازم آتش بازی ایمن متنوعی دارد ، که در اینجا به تعدادی از وسایل آتش بازی ایمن کارخانه نامبروان اشاره میکنیم.

وسایل آتش بازی ایمن کارخانه نامبروان

حالا که میدانید لوازم آتش بازی انواع مختلفی دارد ، در اینجا تعدادی ازآنها را نام می‌بریم.

انواع آبشار ها که شامل آبشار های سرد و گرم میشود ، دود رنگی ، کهکشان ها ، چلچله‌ها ، فرفره ها ، فشفشه ها و ترقه ها ، بالون های آرزو که هرکدام به نوعی می تواند به جشن و مهمانی ما هیجان هدیه کند.

و انواع کهکشان های چند شوت در محصولات آتش بازی ایمن کارخانه نامبروان قابل مشاهده است . انواع آبشار ها از ۳۰ گرم تا ۵۰۰ گرم موجود است .  آبشار اژدها ، آبشار پایه دار ، آبشار دوقلو و انواع آبشار های سهند ۹ سانتی و ۱۳ سانتی، آبشار مخروطی کله قندی و انواع مشعل .

کارخانه تم تولد و لوازم تولد نامبروان برای آتش بازی کهکشان نیز انواع مختلفی به شما ارائه می دهد . مثل چلچله ۹ شوت و کهکشان آبی لانچر ، کهکشان های ۷ و ۲۵ شوت ۲اینچ ، کهکشان ۹ شوت مثلثی ، کهکشان ۲۵ شوت یک و یک و نیم اینچ و انواع دیگر این کهکشان ها که می توانید الان کلیک کنید و انواع لوازم آتش بازی ایمن را در سایت نامبروان مشاهده کنید.

به راحتی آنچه که مدنظر شما عزیزان است را انتخاب کنید. کارخانه تم تولد نامبروان تمامی تلاش خود را کرده است که آتش بازی مجالس شما یک آتش بازی ایمن و بی خطر باشد و شما نیز با انتخاب لوازم آتش بازی مناسب برای محل برگزاری جشنتان یک آتش بازی ایمن وخاطره ساز برای مهمانان وعزیزان خود داشته باشید.

‫5/5 ‫(1 نظر)

نوشته های مشابه

2 دیدگاه در “وسایل آتش بازی ایمن

  1. محمدپارسا مشکانی گفت:

    اطلاعات عالی و دقیقی بود ، ممنونم از شما

  2. پروانه گفت:

    سلام ، من چطور میتونم نمایندگی شما رو داشته باشم و به چقدر سرمایه احتیاج هست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *